Sklep Kawa-Warszawa.pl

Sklep Kawa-Warszawa.pl otworzyliśmy w dniu 11.02.2011 roku.
W tym samym roku uruchomiliśmy linię kaw Gusto Cafe klasy Speciality.

Jesteśmy pasjonatami kawy, ba kochamy kawę, lubimy się doszkalać oraz cieszymy się jak możemy naszą wiedzę przekazać innym czy to w formie szkoleń z przyszłymi baristami lub naszymi Klientami, czy tutaj na Blogu. 

Być może poznajecie nasze twarze, ponieważ spotkaliście nas za barem Gusto Cafe na evencie typu targi czy konferencja.
Cieszymy się, że jako Wasi przyszli dilerzy kawy możemy Was tutaj znowu spotkać.

Od listopada 2020 roku przedstawiliśmy Wam Sklep Kawa-Warszawa w nowej formule z mniejszą ilością produktów, za to jednymi z najlepszych kaw dostępnych na polskim rynku.
Kawy klasy Speciality zostały przygotowane i są wypalane dla nas w jednej z najstarszych i najlepszych palarni w Polsce w firmie Aprotrade, która wniosła dzięki jej założycielowi Tomowi Obracajowi, największy wkład w kulturę picia kawy w Polsce. 

Zapraszam na “Bloga KaWa cławek” na którym piszę o swoich doświadczeniach z kawą oraz przeprowadzam wywiady z ludźmi z  branży kawowej.

Warto dodać, że w tych ostatnio ciekawych “pandemicznych” dla nas wszystkich czasach, kupując w naszym sklepie wspierasz małą rodziną firmę oraz jedną z najstarszych w Polsce palarni kaw.

Pozdrawiam serdecznie!

Krzysztof Wacławek
Ojciec Założyciel
Kawa-Warszawa.pl

Informacje kontaktowe oraz dlaczego warto u nas kupować
na stronie Kontakt.

Sklep Kawa-Warszawa.pl

 

Poznaj Zespół
Kawa-Warszawa.pl

Krzysztof 1

Krzysztof Piotr Wacławek
CEO / Founder

Krzysztof od 10 lat działa w biznesie kawowym jako Mr Jest-Moc.pl. Pomagał otwierać kilka kawiarni…oraz uzależnił od kofeiny wiele istnień.

Tomasz Wróblewski

Tomasz Wróblewski
CO-Founder

Tomasz jest na przedwczesnej emeryturze w stylu T. Ferrisa. Analityczny i strategiczny mózg naszej firmy. To jeden z uzależnionych przez Krzysztofa. 

Michael Wangrat
Barista

Don Michaelo to człowiek wielu talentów. Potrafi zrobić kawę z każdego ekspresu, począwszy od trzymanego tutaj w rękach, po…wymagającą maszynę Nespresso. Przystojny jak sam G. Cloney.

Karoline
Baristka

Karolina od wielu lat jest wielkim wsparciem dla naszej firmy. Posiada pozytywne podejście do życia, a tym samym do Klienta. Występuje jako przemiła Violo-Baristka Gusto Cafe Events.