Sklep Kawa-Warszawa.pl

Sklep Kawa-Warszawa.pl otworzyliśmy w dniu 11.02.2011 roku.
W tym samym roku uruchomiliśmy linię kaw Gusto Cafe klasy Speciality.

Jesteśmy pasjonatami kawy ponieważ kochamy kawę.
Cieszymy się jak naszą wiedzę możemy przekazać innym, w formie szkoleń z przyszłymi baristami oraz tutaj na Blogu.

Być może poznajecie nasze twarze, ponieważ spotkaliście nas za barem Gusto Cafe< na evencie typu targi czy konferencja.

Od listopada 2020 roku przedstawiliśmy Wam Sklep Kawa-Warszawa.pl w nowej formule z mniejszą ilością produktów, za to z jednymi z najlepszych kaw dostępnych na polskim rynku.
Kawy Gusto Cafe klasy Speciality zostały przygotowane i są wypalane dla nas w jednej z najstarszych i najlepszych palarni w Polsce, w firmie Aprotrade, która wniosła, dzięki jej założycielowi Tomowi Obracajowi, największy wkład w kulturę picia kawy w Polsce. 

Zapraszam na “Bloga KaWacławek” na którym piszę o swoich doświadczeniach z kawą oraz przeprowadzam wywiady z ludźmi z  branży kawowej. W jednym z artykułów piszę jak kawy Gusto Cafe odzwierciedlają mój charakter – “Kawa Osobista”<

Warto dodać, że w tych ostatnio ciekawych “pandemicznych” dla nas wszystkich czasach, kupując w naszym sklepie wspierasz rodziną firmę oraz jedną z najstarszych w Polsce palarni kaw.

Pozdrawiam serdecznie!

Krzysztof Piotr Wacławek
Założyciel Kawa-Warszawa.pl
oraz Gusto Cafe

Informacje kontaktowe oraz dlaczego warto u nas kupować

Tutaj kupisz kawy Gusto Cafe

Sklep Kawa-Warszawa.pl

 

Zobacz film o Gusto Cafe

Zespół Kawa-Warszawa.pl

Krzysztof 1

Krzysztof Piotr Wacławek
CEO / Founder

Krzysztof od 10 lat działa w biznesie kawowym jako Mr Jest-Moc.pl. Pomagał otwierać kilka kawiarni…oraz uzależnił od kofeiny wiele istnień.

Tomasz Wróblewski

Tomasz Wróblewski
CO-Founder

Tomasz jest na przedwczesnej emeryturze w stylu T. Ferrisa. Analityczny i strategiczny mózg naszej firmy. To jeden z uzależnionych przez Krzysztofa. 

Michael Wangrat
Barista

Don Michaelo to człowiek wielu talentów. Potrafi zrobić kawę z każdego ekspresu, począwszy od trzymanego tutaj w rękach, po…wymagającą maszynę Nespresso. Przystojny jak sam G. Cloney.

Karoline
Baristka

Karolina od wielu lat jest wielkim wsparciem dla naszej firmy. Posiada pozytywne podejście do życia, a tym samym do Klienta. Występuje jako przemiła Violo-Baristka Gusto Cafe Events.