Red Espresso

Dzisiaj o godzinie 21:55 łazik Perseverance wleci w atmosferę Marsa z prędkością prawie 20 tysięcy kilometrów na godzinę, po czym wyląduje na Czerwonej Planecie.

Co zrobić jak chcesz przy wieczornej transmisji (początek 20:15) napić się kawy?

Wybierz bezkofeinowy napój bogów czyli RedEspresso!

Różne napoje na bazie RedEspresso czyli herbaty Rooibos, zmielonej w specjalny sposób, prezentujemy od kilku lat na imprezach z baristami Gusto Cafe Events.

Czym jest RedEspresso?

Red Espresso to bezkofeinowa herbata Roiboos hodowana specjalnie po to aby później opatentowanym przez firmę redepresso® sposobem mielenia przygotować unikalną mieszankę podobną do ziarnistości jaką uzyskujemy po zmieleniu kawy.
Red Espresso przygotowane przez ekspres ciśnieniowy o pojemności 60 ml ma 10 razy więcej antyoksydantów niż zwykła herbata Rooibos
i 5 razy więcej niż zielona herbata.
60 ml shot Red Espresso zawiera taką samą ilość przeciwutleniaczy jak filiżanka jagód lub 6 filiżanek soku z buraków lub 20 filiżanek soku z marchwi.

Zalety RedEspresso

 • Nie zawiera kofeiny i cukru, jest doskonałą alternatywą dla napojów na bazie kawy i cukru, takich jak gorąca czekolada.
 •  W przeciwieństwie do czarnych i zielonych herbat, Rooibos w ścisłym tego słowa znaczeniu nie jest herbatą, ale tisane (herbata ziołowa) i jest naturalnie wolny od kofeiny. 
 • Zawiera 5 razy więcej przeciwutleniaczy niż zielona herbata
  Antyoksydanty pomagają zwalczać wolne rodniki w organizmie. Wolne rodniki są naturalnymi produktami ubocznymi utleniania (kiedy tlen wchodzi w interakcję z określonymi cząsteczkami) w organizmie, ale są również wyzwalane przez czynniki, takie jak niewłaściwa dieta, zanieczyszczenia, narażenie na chemikalia, palenie i stres.
 • Jest świetnym dodatkiem do napojów z kawą z których możemy uzyskać na przykład mleczną lub roślinną kawę, taką jak Gusto Cafe Red

Jak przygotować kawę na bazie RedEspresso w domu?

Na dzisiejszy wieczór transmisji z Czerwonej Planety (lub innego wieczoru filmowego) polecamy napój na bazie mleka krowiego lub roślinnego, czyli Rooibos red cappuccino®

Instrukcja przygotowania:

 • Zaparz RedEspresso tak jak kawę przy pomocy
  Ekspresu kolbowego< wpis
  FrenchPress< wpis
  Moka< wpis
 • Dodaj spienione mleko
  Pyszne jest również na bazie mleka migdałowego, ryżowego, owsianego
 • Dodaj cynamon oraz miód

Smacznego!

Jeśli masz „kolbę” – zobacz jak zaparzyć RedEspresso

Również dzisiaj w naszym sklepie prezentujemy nowość na Polskim rynku,
jaką jest opisywana RedEspresso.
Zapraszam do zakupów.

Jeśli chcesz wprowadzić napoje na bazie RedEspresso do swojej kawiarni,
zapraszam do kontaktu.

Życzę Gustownej transmisji
z Czerwonej Planety
z filiżanką Czerwonego Espresso!
KaWacławek

Scroll to Top