Najładniejszy Ekspres Świata

ROK Coffee to trochę inny ekspres do kawy.
Wygląda oryginalnie, ale działa na takiej samej zasadzie jak duże i drogie ekspresy ciśnieniowe spotykane w kawiarniach.
Ciśnienie (nawet ponad 10Bar) wytwarzane jest siłą rąk.
ROK jest nieduży (30cm, 1,7kg) i łatwy do przenoszenia.
Nie wymaga podłączenia do prądu.

Proces jest tak pomyślany aby z kawy wydostać jedynie najbardziej pożądane składniki; nieprawidłowe ciśnienie oraz temperatura mogą zepsuć smak, a większość urządzeń elektrycznych oraz klasyczne kafeterki nie są w stanie kontrolować subtelności tego procesu.
Nawet początkujący użytkownicy przy użyciu naszego ekspresu, sporządzą kawę, która najbardziej będzie im odpowiadać smakowo, a cały proces parzenia kawy będą traktować jak rytuał.
Niektórym sprawi on przyjemność, inni potraktują go jako wspaniałą zabawę, a część jako doświadczenie, którym się chcą dzielić z innymi

Patrick Hunt, twórca ekspresu ROK
Najbardziej „designerski” ekspres świata

Tak się składa, że w latach 2012-2018 sklep Kawa-Warszawa.pl był przedstawicielem ROK Espresso w Polsce.
Osobiście stosuję ROKa jako drugi ekspres w domu lub podstawowy na wyjazdy w skałki lub na jacht w Polsce.
Uważam, że jest pięknym przedmiotem w domu oraz znakomitym rozwiązaniem właśnie na różnego rodzaju eskapady.
Obecnie ekspres możesz kupić bezpośrednio >u producenta w Wielkiej Brytanii.

Jestem jednym z nielicznych wyznawców ROKa w Polsce (profil na FB),
ponieważ:

ROK robi prawdziwe espresso
Wlewasz gorącą wodę do górnej części urządzenia i wyciskasz aromatyczną kawę. Bazując na espresso możesz przygotować każdy napój kawowy (w tym pyszne cappuccino). Cały proces jest bardzo prosty a przygotowanie kawy trwa tyle co w tradycyjnych ekspresach ciśnieniowych.

ROK jest produktem dla Ciebie, jeśli:

Szukasz ekspresu do domu
ROK stanowi realną konkurencję dla tańszych ekspresów domowych (cena ROKa ok. 880 zł po przeliczeniu). Wygrywa z nimi smakiem uzyskiwanej kawy, jakością wykonania i praktycznością, ponieważ zajmuje mało miejsca, nie hałasuje, potrzebuje znikome ilości energii, bardzo łatwo można utrzymać go w czystości.

Lubisz pić dobrą kawę w pracy
Jeśli nie jesteś zadowolony z kawy, którą zapewnia Ci pracodawca, weź ROKa do biura, jest małe, poręczne i przenośne. Możesz się cieszyć dobrą kawą niezależnie od humoru kierownika, który znowu zapomniał odkamienić firmowy ekspres

Dotychczas piłeś zwykłą kawę
Przesiadka ze zwykłej kawy na kawę z ROKa to smakowa rewolucja. Już po pierwszej kawie z ROKa nie będziesz chciał wrócić do kawy z fusami 😉 „Zwykła” kawa z ROKa będzie bardziej aromatyczna, a żadnych fusów w filiżance nie znajdziesz.

Szukasz pomysłu na prezent
ROK był wielokrotnie nagradzane za wyjątkowy i oryginalny wygląd. Oprócz tego, że wygląda ciekawie to będzie prezentem praktycznym.

Masz już ekspres do kawy
ROK nie zastąpi profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych i nie taka jest jego rola. Mając porządny ekspres przyzwyczaiłeś się do dobrej kawy. Problem zaczyna się, gdy gdzieś wyjeżdżasz lub idziesz do pracy. Tu ROK sprawdzi się idealnie jako drugi ekspres. Taki, który zawsze możesz schować do bagażnika, czy przynieść do biura.

Lubisz pić dobrą kawę w podróży
W tej kategorii ROK jest bezkonkurencyjny. Spakuj ROKa do plecaka i ciesz się dobrą kawą na wczasach, delegacji, czy wizyty rodzinnej.
Wszędzie będziesz mógł się cieszyć smakiem dobrej kawy.

Lubisz oryginalne przedmioty
Obok ROKa nie można przejść obojętnie 😉
Postaw je w kuchni, czy salonie, a masz gwarancję, że każdy z Twoich gości zwróci na nie uwagę. Idealna ozdoba stylowej kuchni, która na dodatek sprawdzi się przy przyrządzaniu pysznej kawy.

Czego można chcieć więcej?

No może tylko dobrego „wsadu” do ROKa,
w postaci najlepszej kawy >Gusto Cafe polecanej przez Doktora Kawa 😉

Pozdrawiam,
KaWacławek

Scroll to Top